778 168 078 info@milanovy-aktivity.cz

NOVINKA - Mobilní lezecká stěna

Jako jediní na Moravě vám nabízíme speciální lezeckou stěnu, kterou dokážeme za pár minut připravit na vaší akci. Podle potřeby nastavíme výšku a náročnosti každé akci (pro děti, pro dospělé nebo pro děti i dospělé). Společný výstup dětí a rodičů je zaručeným úspěchem.

Aktivita vhodná pro:
• Dětské dny
• Firemní akce
• Slavnosti obce
• Školní akce
• Festivaly

Milanovy aktivity - mobilní lezecká stěna2

Bodyzorbing / bumperball

Milanovy-aktivity.cz_bodyzorbing_fotball_2

Bodyzorbing – fotbal

V současné době velmi vyhledávaná aktivita firmami a přáteli, kteří mají rádi pohyb a chtějí si zkusit zahrát trochu jiný fotbal, při kterém dva týmy hrají proti sobě, jako v normálním fotbalu, ale hraje se takřka bez pravidel. Množství srážek a pádů do vzduchového polštáře je součástí každé hry.

Milanovy-aktivity.cz_bodyzorbing_4

Bodyzorbing – sumo a triky

I pro mladší účastníky nabízíme bodyzorbing. Máme připravené různé hry a soutěže, které přizpůsobujeme věku dítěte i typu akce. Hry mohou vykonávat děti ve věku od 4 let ale i dospělí. Rodiče s dětmi si mohou společně zahrát sumo nebo společně si vyzkoušet i další hry. V kreativitě se meze nekladou.

Aquazorbing

Nabídka aktivit
Milanovy-aktivity.cz_aquazorbing_1

Aquazorbing je pohybově zábavná aktivita pro jakoukoli věkovou kategorii. Baví dospělé a zejména děti i mladistvé, které láká vyzkoušet si chodit nebo běhat po vodě. 

Lanové aktivity

Snímek 238
Aktivity pro děti i dospělé

Lanové aktivity pro dospělé

Vytvoříme vám lanovou dráhu v parku, na vaší akci nebo i zahradě, kde si vyzkoušíte vaše fyzické dovednosti bez stresu z výšek. Podle přání navážeme různé varianty obtížností nebo týmové úkoly. Aktivita je vhodná pro firmy na stmelování kolektivu (řešení problémů, zlepšování komunikace, důvěry a týmové spolupráce).

Lanové aktivity pro děti

Pro děti vytváříme příběhové lanové dráhy s úkoly a odměnami za zdolávání. Motivujeme děti k pohybu a zlepšujeme jejich fyzickou zdatnost. Doplňujeme aktivitu do MŠ a ZŠ, na dětské tábory, dětské dny, narozeninové oslavy a další události. Pro žáky a studenty vytváříme programy a zvyšování sebedůvěry zlepšování spolupráce v kolektivu. Také rozvíjíme kreativní myšlení a řešení komunikaci při řešení problémů.

Planetárium

DM_00757
Vzdělávání v pojízdném planetáriu

Planetárium Morava – vzdělávací programy a besedy

Planetárium Morava – doplňkové programy

Jsme typem pojízdného planetária s dlouholetou pedagogickou zkušeností, které přímo u vás připraví promítací kopuli planetária. Pro MŠ nabízíme programy, které děti seznámí zábavnou formou s fázemi Měsíce, pohyby Země, souhvězdími zvěrokruhu formou pohádek. Pro ZŠ, SŠ i dospělé máme širokou nabídku naučných filmů. Pro obce a zájemce nabízíme program složený z filmu v planetáriu a následné besedy nejen o filmu. 

Využíváme technologii vytvořenou v NASA, se kterou vás přeneseme do vesmíru. Můžete si nás objednat nebo pozvat na vaše festivaly, firemní akce, narozeninové oslavy i další vnitřní i venkovní akce. Přímo na vaši událost vytvoříme program na míru nejen s planetáriem, ale i s doprovodnými hrami pro děti nebo kvízy pro dospělé.

měsíc5
1404939865

Doplňkové aktivity a stezky pro děti

Střelba z foukaček

Dříve indiánský způsob lovu dnes zábavná aktivita! Zkuste si vystřelit z foukačky na cíl a zjistit, jak dobrý by byl z vás indián. Zahájíme turnaj ve střelbě z foukaček nebo jen doplníme tuto aktivitu k vašemu vybranému programu.

DSCN5254
milanovy aktivity - od středu

Dětské stezky

Vytváříme příběhově zábavné stezky ve vámi vybrané lokalitě, například na téma “Cesta kolem světa“. Disponujeme kostýmy, vytvoříme úkoly, které budou na účastníky v průběhu stezky čekat. Úkoly budou pohybové, týmové nebo typu hádanek a šifer dle věku. Ušetříme vám čas vymýšlením a realizací.