778 168 078 info@milanovy-aktivity.cz

Kdo jsme

Jsme rodinná firma pedagogů a instruktorů, která má dlouholeté zkušenosti s tvorbou sportovních a vzdělávacích programů, pořádání sportovních festivalů a akcí pro děti i dospělé. Naše programy zajišťujeme na sportovních festivalech, firemních akcí, školních výletech, rodinných oslavách, dětských dnech a dalších venkovních i vnitřních akcích.

Rozhodli jsme se vybízet podporovat u dětí touhu po pohybu. Rozvíjíme u nich pohybové schopnosti (hrubou i jemnou motoriku). Máme netradiční aktivity, které podporují u dětí chuť k pohybu a pozitivní přístup k trávení volného času v přírodě nebo na hřišti.

Máme netradiční aktivity, kterými rozvíjíme u dětí pohybové schopnosti (hrubou i jemnou motoriku), které podporují zábavnou formou u dětí chuť k pohybu a pozitivní přístup k trávení volného času v přírodě nebo na hřišti.
cích.

Akce v roce 2019

Projekt Milanovy aktivity patřící osobě Milan Fiala získal dotaci z rozpočtových prostředků města Brna za účelem úhrady nájemného, nákupu materiálu a doplnění vybavení k Mobilní lezecké stěně. Mobilní lezecká stěna byla použita na mnoha veřejných i charitativních akcích v městě Brně, hlavně pro děti všech věkových kategorií a společně s ostatními atrakcemi pro rozvíjení pohybových aktivit přispěla k aktivnímu pohybu i zábavě. Všechny akce charitativní i pro veřejnost byly úspěšné a kladně hodnocené.

logo-brno-cervene-bile-pozadi-92

Kontakty na nás

Milan Fiala

Vedoucí projektu

tel. +420 778 168 078

 

info@milanovy-aktivity.cz

Milanovy-aktivity.cz_aquazorbing_1