778 168 078 info@milanovy-aktivity.cz

Máte představy o zajímavé netradiční akci? Napište ji nám a rádi vám vaše přání splníme a vytvoříme jedinečný program na míru.

Soukromé akce a festivaly řešíme jednotlivě, s ohledem na místo počet účastníků věk a další přání a požadavky klienta. V tomto případě nás kontaktujte, sdělte nám své představy akce a obratem vás s našimi návrhy akce a cenovou nabídkou kontaktujeme.

Festivaly

Milanovy-aktivity.cz_aquazorbing_11

Doplňujeme naše aktivity na festivaly, závody, reprezentační akce a další venkovní i vnitřní akce. Přivezeme a vytvoříme program přímo na vámi vybrané místo. Pro každou podobnou akci vytváříme individuální cenu dle výběru aktivit, délky programu a typu akce.

Akce pro děti

sportovní festivaly a akce pro veřejnost

Chtěli by jste uspořádat akci pro děti, ale máte zájem o něco netradičního na co budou děti dlouho vzpomínat? Vytvoříme vám program, příběhové hry nebo jednotlivé aktivity pro děti nebo rodiny. Napište nám o vašich představách a my vám vytvoříme originální netradiční akci dle vašich požadavků. Zajišťujeme i fotografie nebo video z vaší akce.

Poutě a slavnosti

Snímek 043

Ať na pouť nebo na oslavy obce vytvoříme program nebo doplníme aktivity, jak pro děti tak pro dospělé. Zpestříme vaši událost netradičními aktivitami a vytvoříme vám fotky a videa z vaší akce k programu ZDARMA. Napište nám o vašich představách a rádi vám navrhneme několik variant, ze kterých si můžete vybrat.

Soukromé a narozeninové akce

DSC_0074

Nenapadá vás dárek k narozeninám? Uspořádejte nezapomenutelnou narozeninovou oslavu s hudbou, aktivitami a zábavou s přáteli. Také vám uděláme fotky a videa z akce ZDARMA, aby jste měli vzpomínky a vaše oslava se stala opravdu nezapomenutelnou.