Aktuality

Nový program pro MŠ - Templářův polad

Více naleznete v sekci: Programy - Mateřské školy.

 

Novinka - Možnost platby programů pomocí kryptoměn

Snažíme se držet nových trendů, inovovat nejen po stránce materiální a programové, ale také v rámci moderních techologií a nových platebních možností. Proto jsme se rozhodli, že od letošního roku příjmáme platby kromě klasickým způsobem i kryptoměnami. Jako vždy vám vystávíme klasickou fakturu, ale tentokrát s QR kódem na naši kryptopeněženku. Příjmáme platby pouze v rámci kryptoměn Bitcoin a Litecoin. Samozřejmě je to na vás jakou platební cestu vyberete. Cena bude vždy počítaná v českých korunách.

 

Objevnávky na jaro a léto 2021

Chystáme, neleníme a modernizujeme. Za nouzového stavu jsme připravili několik nových programů a aktivit, na které se můžete těšit v tomto roce. Všichni věříme, že akce koncem jara a v létě proběhnou bez omezení, ale přesto jsme se rozhodli po zkušenostech z minulého roku, že ani letos nebudeme po vás žádat žádné zálohy na jednodenní akce za objednávku programu.

Také chystáme dva velké projekty pod hlavičkou neziskovky Planetárium Morava z. s. a s podporou Magistrátu města Brna , kde budeme podporovat dárce krve a kostní dřeně v rámci zajímavých sportovních akcí.

Máte se určitě na co těšit!!

Zdraví vás celý tým Milanových aktivit.

Veřejné akce 2020

7. 6. 2020

Co připravujeme a čeho jsme se účastnili