O nás

Milanovy aktivity vznikly původně jako koníček na vysoké škole. Již v té době jsem měl za sebou několik let zkušeností jako vedoucí outdoorových aktivit a programů. Rád tvořím své programy, tak aby byly zábavnější, bezpečnější a dostupné všem po celé Moravě i Česku. Postupem času mně začala s programy pomáhat rodina, protože se jim můj nápad líbil a bavilo nás společně předávat radost.

Dnes jsme rodiná firma pedagogů a instruktorů, která má dlouholeté zkušenosti s tvorbou sportovních a vzdělávacích programů, pořádání sportovních festivalů a akcí pro děti i dospělé.

Cíl našich programů

Dnešní doba je úžasná v mnoha věcech, ale děti a mládež tráví mnoho času u mobilů a počítačů a tráví čím dál méně času venku, jak jsme dětství jistě zažili všichni. Proto jsem se rozhodl vytvořit Milanovy aktivity, kde díky netradičním aktivitám a programům dětem ukáži, jak lze trávit čas pohybem, sportem a zábavou v přírodě. Rozhodl jsem se jít ještě dále a vytvořit takové programy, aby bavily nejenom děti, ale i rodiče a obecně dospělé. Všechny aktivity i programy jsou zcela univerzální z hlediska věku. Proto dnes pořádám různé programy od dětských dnů, přes akce pro školy až pro akce pro dospělé nebo teambuildingy a v posledních letech i sportovní akce pro seniory. Po více jak 10 letech zkušeností s venkovními programy a aktivitami pro děti i dospělé můžeme říct, že naše aktivity vás osloví bohatým propracovaným programem, ale hlavně srdečným a osobním přístupem celého týmu instruktorů tvořený rodinou a přáteli, protože nás baví bavit.