O nás

Představujeme vám Milanovy aktivity, rodinnou firmu, která se specializuje na tvorbu sportovních a vzdělávacích programů a pořádání sportovních festivalů a akcí pro děti i dospělé. Naše firma vznikla z původního koníčku na vysoké škole a postupem času jsme se stali týmem pedagogů a instruktorů s dlouholetými zkušenostmi.

Snažíme se nabízet programy, které jsou zábavné, bezpečné a dostupné pro všechny po celé Moravě i Česku. Naše přání je vytvářet zážitky, které budou nezapomenutelné a budou vám nabízet nové příležitosti.

Jsme hrdí na to, co dokážeme a rádi bychom se s vámi podělili o naše zkušenosti a nadšení pro sport a vzdělávání. Pokud hledáte nové výzvy a toužíte po dobrodružstvích a zážitcích, přijďte se k nám připojit a objevte svět Milanových aktivit.

Cíl našich programů

Vstupujeme do doby, která nabízí mnoho možností a příležitostí, avšak děti a mládež se čím dál více ztrácí ve světě virtuální reality. Právě proto vznikly Milanovy aktivity, které nabízejí netradiční způsob trávení času venku v přírodě. Náš tým se snaží ukázat dětem, jak lze trávit volný čas sportem, pohybem a zábavou v přírodě, jako jsme všichni zažili v našem dětství.

Náš tým je však neúnavný a snaží se stále jít dál. Proto jsme vytvořili programy, které osloví nejen děti, ale i dospělé všech věkových kategorií. Naše aktivity jsou zcela univerzální, ať už se jedná o rodinný výlet, školní akci, teambuilding nebo sportovní akci pro seniory.

Po více než 10 letech zkušeností s venkovními programy pro děti i dospělé, můžeme s hrdostí říct, že naše aktivity jsou propracované do detailu a přinášejí vám nejen zábavu, ale i pocit naplnění a spokojenosti. Celý náš tým je složen z rodiny a přátel, kteří vás přivítají s úsměvem a osobním přístupem. Baví nás bavit, a proto se snažíme, aby naše aktivity byly plné radosti a zážitků, které si budete pamatovat po celý život.

Přijďte se připojit k nám a objevte svět Milanových aktivit, které vám ukáží, jaké to je být zpět v přírodě a trávit čas aktivně a s nadšením.