Mateřské školy

Na akce pro MŠ máme zvýhodněné ceny např. za lezeckou stěnu pouze 6 000,- Kč (k objednávce lezecké stěny doplníme dvě malé aktivity zdarma nebo malý skákací hrad), dále bodyzorbing za 2 500,- Kč nebo malý skákací hrad za 2 000,- Kč. Více informací s vámi rádi domluvíme telefonicky nebo mailem.

 

Novinka 2021 - Templářův poklad

Připravili jsme pro vaše děti zábavný program s příběhem. Cílem tohoto programu bylo vytvořit kompletní výchovně-vzdělávací akci se zábavnými aktivitami a úkoly. Akce vhodná na dětské dny, ukončení školního roku, popřípadě i pasování předškoláků.

Příběh začíná příchodem templáře Jindřicha, který hledá ztracený templářský poklad. Poklad lze najít, pokud se uhodne hádanka. Děti, popřípadě s rodiči, pomáhají Jindřichovi splnit úkoly. Po splnění úkolů dostávají děti indicie k vyluštění hádanky. Všichni plní úkoly spojené s rytířskými dovednostmi a cnostmi. Po vyluštění hádanky a nalezení pokladu je Jindřich pasuje titulem malého rytíře, nebo na děti - školáky s rytířským srdcem. Na památku dostanou list opatřený replikou templářské pečetě.

Cena programu: 80,- Kč za dítě (minimální částka 3 500 Kč)

Fotky k programu připravujeme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cesta kolem světa

Program vhodný pro akce s rodiči v prostoru zahrady MŠ. Přímo na vaší zahradě připravíme stanoviště symbolizující různé země nebo místa na naší planetě. Děti s rodiči budou procházet tyto stanoviště a plnit na nich úkoly. Stanovitště nemají žádné pořadí, proto nevznikají fronty.

Základní program za 60 Kč na dítě

varianta obsahuje 6 – 7 stanovišť

  • slackline, bodyzorbing, malování na obličej (ověřené dobře smytelné barvy), kroket, střelba z dětského luku, obří věž jenga, střelba z vodních děl, nízké lanové překážky
  • ideální pro menší mateřské školy
  • minimální cena programu 3 500 Kč

Rozšířený program za 80 Kč za dítě

varianta obsahuje 8 – 9 stanovišť

  • mimo aktivit základního programu se doplní i diskgolf, výroba koupelové soli (kterou si děti odnesou domů jako dáreček) a další aktivity podle počtu dětí
  • minimální cena programu 3 500 Kč