Základní školy

Pro naše nejmenší klienty, základní školy, jsme připravili širokou škálu programů, které jsou ideální na soutěže, netradiční hodiny tělesné výchovy nebo jako zajímavý doprovod ke školním akcím. U nás je bezpečnost na prvním místě, proto jsou všechny aktivity plně certifikované a vybavení je pečlivě zkontrolováno.

AKCE

V září a říjnu nabízíme skvělé akce s výhodnými cenami, jako například lezeckou stěnu za pouhých 6000 Kč, nebo bodyzorbing za 3000 Kč, které můžete využít během celého vyučovacího dne, nebo si můžete pronajmout malý skákací hrad pro družiny za pouhých 2000 Kč.

Máme programy připravené pro sportovní dny, projektové dny, netradiční tělesnou výchovu, ukončení školního roku, dětské dny ve škole a mnoho dalšího! Všechny naše programy jsou přizpůsobeny jak pro první, tak i pro druhý stupeň, a nabízíme je v různých obtížnostních úrovních. Díky našim lekcím lukostřelby, lezení a netradičním sportům, jako je například přesnost a rovnováha, získají Vaše děti nejen nové zkušenosti, ale také spoustu zábavy a nezapomenutelných zážitků.

Na program leze využít šablony, dotační programy i peníze na projektové dny.